HABERLER

Marmara Denizi Derin Deşarj Tünel B Hattı Ön Yeterlilik İhalesi Gerçekleştirildi

rgene Havzası OSB müşterek atıksu Arıtma tesislerinde arıtılmış atık suların Marmara Denizine deşarjını sağlayacak Toplama Hatları, Tüneller ve Derin Deşarj bileşeni olan TÜNEL B HATTI İNŞAATI ön yeterlilik ihalesi 24/Kasım/2014 tarihinde Çorlu Sanayi ve Ticaret Odası Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

29 firmanın dosya aldığını bunlardan 24 firmanın başvuru yaptığı ihaleye İhale komisyonu başkanı olarak İsmail GÜLLE konuşma yaptı. "Komisyonumuz, Yönetim Kurullarımız ve Müteşebbis Heyetlerimiz adına hepinize teşekkür eder, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, teklif vermeye hak kazanan istekliler, tekliflerini verecekleri tarih bildirilerek davet edileceklerdir. Hepinize teşekkür ederiz."şeklinde konuşmasını tamamladı.

Ön yeterlilik ihalesine katılım yapan firmaların dosyaları tek tek açılarak eksik evraklarının olup olmadığı komisyon tarafından değerlendirildi ve 24 firmanın da dosyalarının tam olduğu tespit edildi. Komisyon tarafından imzalanan değerlendirme tablosu talep eden katılımcı firmalara teslim edilerek toplantı son buldu. 

Ergene 2 OSB olarak tüm katılımcı firmalara başarılar dileriz.

Ergene 2 OSB
Ergene 2 OSB
Ergene 2 OSB

Diğer OSB Haberleri