OSB GENEL BİLGİLER

Ergene 2 OSB

PAYLAŞIMLAR

Güncel Bilgiler

MEVZUAT

Mevzuat Bilgileri

E-HİZMET

Elektronik Belge İşlemleri
  • AKEL İNŞ. TAAH. OTO. TEKSTİL KUYUM. GIDA SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
  • AKIN İNŞ. VE İNŞAAT MALZ. TİC. SAN. VE LTD. ŞTİ.
  • AKKANAT İPLİK SANAYİ VE TİC. A.Ş.
  • AKKAYA EPS MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.
  • ALFA GRUP TEKSTİL GIDA KUYUMCULUK İNŞ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
  • ALPİKER İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
  • ALTINEL NAKLİYAT - HACI ALTINEL
  • ALTUN HAZIR YEMEK VE AMBALAJ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
  • ATILIM BETON ULAŞ TESİSLERİ
  • Ay Turizm Tekstil Gıda ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.
  • AYBOY KUMAŞ TEKSTİL BOYA SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
  • AYÇA TRİKO SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
  • AYPET AMBALAJ PLASTİK MAK.GIDA İNŞ.TEKS.TURZ.NAKL.PET.ÜRÜN.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
E-Posta Adreslerifatih@almina.com.tr, emrah@almina.com.tr
Telefon Numaraları0553 722 48 39
AdresUlaş OSB Mah. 208 Sok. No: 3/1,Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Deri ve İlgili Ürünlerin İmalatı
E-Posta Adresleriinfo@akininsaat.com.tr, n.cokoglu@akininsaat.com.tr, aycin@akıninsaat.com.tr
Telefon Numaraları0 282 672 25 90
AdresUlaş OSB Mah.D100 Cad. No:117/1 Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Toptan Ticaret
E-Posta Adresleripersonel@akkanatiplik.com.tr
Telefon Numaraları0 282 655 64 04
AdresUlaş OSB Mah. D100 Cad. No:51/6 Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Tekstil Ürünlerinin İmalatı
E-Posta Adreslerialfa-corlu@hotmail.com
Telefon Numaraları0 282 672 20 23
AdresUlaş OSB Mah. 125 Sok. No:2/1,Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Tekstil Ürünlerinin İmalatı
E-Posta Adreslerialpiker.com@gmail.com, alpikerinsaat@gmail.com
Telefon Numaraları0 282 655 66 00
AdresUlaş OSB Mah. 204 Sok. No:2,Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler İnşaat
E-Posta Adreslerigokhan@altunyemek.com, demir_sirin@hotmail.com
Telefon Numaraları0 282 655 50 37
AdresUlaş OSB Mah. 117 Sok. No:6/1,Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Yiyecek ve İçecek Hizmeti Faaliyetleri
E-Posta Adreslerihafizeguler@atilimbeton.com
Telefon Numaraları0 282 655 62 40-41-42
AdresUlaş OSB Mah. 202 Sok. No:1/1,Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Diğer Metalik Olmayan Mineral Ürünlerin İmalatı
E-Posta Adresleriharunturksoy@hotmail.com
Telefon Numaraları0 282 655 65 65
Sektörler Tekstil Ürünlerinin İmalatı
E-Posta Adresleriaykut@ayboytekstil.com, makine.enerji@ayboytekstil.com, info@ayboytekstil.com
Telefon Numaraları0 282 655 72 79, 0 282 655 72 80, 0 282 655 72 81, 0 282 655 72 82
AdresUlaş OSB Mah. 206 Sok. No: 5/1,Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Tekstil Ürünlerinin İmalatı
E-Posta Adresleriaycatriko@hotmail.com
Telefon Numaraları0 282 655 54 00, 0535 622 73 05
AdresUlaş OSB Mah. 207 Sok. No:38/1 Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Giyim Eşyalarının İmalatı
E-Posta Adreslerityeniyurt@aypetambalaj.com, info@yeniyurt.com.tr, aypet@aypet.net, seniha@yeniyurt.com.tr, aypet@aypetambalaj.com
Telefon Numaraları0 282 655 64 64, 0 282 655 63 84, 0 282 655 63 93
AdresUlaş OSB Mah. 206 Sok. No: 17/1 Ergene 2 OSB / Ergene / TEKİRDAĞ
Sektörler Kauçuk ve Plastik Ürünlerin İmalatı