OSB GENEL BİLGİLER

Ergene 2 OSB

PAYLAŞIMLAR

Güncel Bilgiler

MEVZUAT

Mevzuat Bilgileri

E-HİZMET

Elektronik Belge İşlemleri

Sayın Sanayicilerimiz,
 
Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye genelinde 130 üniversitenin işbirliği ile 24 Şubat-21 Nisan 2020 tarihleri arasında Adana, Bolu, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Isparta, İzmir, Kayseri ve Trabzon illerinde “Yetenek Her Yerde” temalı 10 bölgesel kariyer fuarı düzenlenmesi planlanmıştır.  Gerçekleştirilecek olan ”Yetenek Her Yerde” temalı bölgesel kariyer fuarı, Edirne İlinde 24-25 Şubat 2020 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.
 
"Yetenek Her Yerde" kariyer etkinliği, İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı Yetenek Kazanımı ve Organizasyon Dairesi tarafından üniversiteler, kamu ve özel sektör kurumları, meslek odaları ve ilgili sivil toplum kuruluşları iş birliğiyle gerçekleştiriliyor.
 
Düzenlenen fuarlar, üniversite eğitimi alan gençlere birer yetenek olduklarını hissettirmeyi ve ülkenin her bölgesindeki üniversiteli gençler için istihdam ve staj konusunda fırsat eşitliği sağlamayı hedefliyor.
 
Katılımcı işverenler, etkinlik alanındaki stantlarında kurum/kuruluşlarındaki kariyer imkanları ile ilgi bilgi vermenin yanı sıra doğrudan gençlere temas eden pek çok etkinlik gerçekleştiriyor.

Saygılarımızla,